background

Tempo FM

12 ARALIK 1993 ‘DE,TEKIRDAĞ ÇORLU’DA YAYIN HAYATINA BAŞLAYAN TEMPO FM, 27 YILLIK TECRÜBESIYLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYI SÜRDÜRÜYOR.

Kapsama alanı dışında kalan bölgelerde ise internet yayınıyla 7 kıtada sevenlerine ulaşıyor. Malkara’dan Saray’a, Çerkezköy’den Tekirdağ’a, Lüleburgaz’a kadar kesintisiz müzik ve canlı yayınları , toplumun her kesimine hitap eden yayın formatı ile çok geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Tempo FM yayınlarını üstün teknoloji ürünü cihazlarla sağlıyor. Tarafsız ve dürüst yayıncılık ilkesinden ödün vermeden yayın hayatını sürdüren Tempo FM, haber bültenleri, kültür sanat & yayınları, bilgilendirici ve show programlarıyla da bu ilkesinin arkasında duruyor.

Kurumsal bir yapıya sahip olan Tempo FM, Tekirdağ Çorlu’da bulunan ve kendisine ait olan merkez binasında 2 prodüksiyon , 1 canlı yayın stüdyosu , ve profesyonel reklam departmanı , teknik alt yapısı gezici araçları ve kaliteli personeliyle hızla büyümeye devam ediyor… Bütün bu özelliklerin toplamı, Tempo FM’i reklam verenler için de cazip kılıyor. Müzik Herzaman Keyif Vermeli…
KALİTEYE OLAN TUTKUNDAN ASLA VAZGEÇME ÇORLU TEMPO FM102.1

Tempo FM, which started its broadcasting life on 12 December 1993 in Çorlu/Tekirdağ, continues to grow day by day with its 27 years’ experience.

Even to places which are outside of coverage zone, with the network broadcast, we reach all areas. From Malkara to Saray, Cerkezkoy to Tekirdag, Ergene to Luleburgaz, we make non-stop music and live broadcasting that appeals to everyone’s pleasures with high technology machines. With its objective and honest broadcasting principles, Tempo FM stands behind these principles with its News report, Cultural and art programs, informative and show programs. As a corporation, Tempo FM contains 2 production studios, a live broadcasting studio, a professional advertisement department, good technical infrastructure, mobile vehicles and qualified personnel in itself to give people a good service. All of these features make Tempo FM attractive for advertisements and services. Music should always give joy… We never give up from our passion for quality!